Kamionová přeprava

CARGO PRAGUE logo

Kamionová přeprava se řadí mezi základní a zároveň stěžejní služby naší společnosti. Pro přepravu Vašich zásilek máme připravenu celou paletu dopravních prostředků

  • plachtové kamiony
  • chladírenské kamiony
  • sklápěcí kamiony
  • dodávky
  • nákladní vozidla nižší nosnosti 1-12t

Jsme připraveni přijmout Vaše požadavky na přepravu nebezpečného zboží (ADR), citlivého zboží (zboží zatížené spotřební daní a zboží vysoké hodnoty) i nadměrných nákladů.

Zásilky jsou přepravovány plachtovými kamiony, ale i ostatními typy vozidel 1-24 tuny pro mezinárodní a tuzemskou kamionovou dopravu. Nabízíme též přepravu chladírenskými a izotermickými vozy, přepravu nebezpečného nákladu dle ADR, přepravu citlivého zboží i nadměrných nákladů, přepravy zboží formou přikládek, knihování trajektů, připojištění zásilek a poradenství.

K dispozici máme tým zkušených proškolených řidičů. Většina kamionů je vybavena satelitní navigací s možností sledovat polohu každého vozu. Samozřejmostí je možnost spojení s řidičem prostřednictvím mobilního telefonu. Vždy tedy víme, kde se dané vozidlo a náklad našeho zákazníka nachází. U všech zásilek garantujeme základní pojištění odpovědnosti zasilatele. Na přání zákazníka je možné zajistit pojištění zásilky proti všem rizikům, tzv. pojištění „all-risk“.

K poptání ceny využijte formulář přímo na stránkách firmy  Cargo Prague

Aktuálně

Prodlevy v přepravě – státní svátky a dny klidu v Evropě

Zvládněte přepravu na jedničku! Sledujte svátky a dny pracovního klidu v zemích Evropy.


  Skočit na obsah